ul. Wapienna 10
45-347 Opole

Pon - Pt 12:00 - 20:00
Sb - Nd 10:00 - 20:00

ulica Wapienna 10
45-129 Opole

Pon - Pt 12:00 - 20:00
Sb - Nd 10:00 - 20:00

571 999 061
kontakt@fajnemiejsce.opole.pl

Wyjątkowe miejsce dla dzieci

Poznaj nasze atrakcje

Zapraszamy Was do odkrywania niezwykłych atrakcji, które dostarczą Waszym dzieciom niezapomnianych przeżyć!

Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko, by mogło odkryć wiele atrakcji, które zapewnią mu chwile pełne uśmiechu, radości i beztroskiej zabawy.

Park Ninja
& Strefa trampolin

W tej strefie znajduje się innowacyjna poducha do skoków AirBag oraz interaktywny tor przeszkód który zapewnia niezapomniane doświadczenia. To tutaj spotkacie się z unikalnymi przeszkodami, różnymi poziomami trudności i ekscytującą atmosferą, park ten sprzyja zdrowemu rozwojowi i promuje ducha sportu wśród młodego pokolenia.

Strefa trampolin to wyjątkowe miejsce do wspólnej zabawy, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całej rodziny, tworząc niezapomniane chwile radości i aktywności.
Park Ninja może jednocześnie pomieścić kilkanaście osób, co umożliwia radosną zabawę w grupie. Jest to idealne miejsce dla dzieci do ćwiczenia refleksu, równowagi oraz pokonywania własnych lęków i przekraczania granic.

Strefa Malucha

Strefa malucha o powierzchni ponad 120 m2 to specjalnie wydzielone miejsce zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku od 1 do 3 lat.

Stanowi ona bezpieczne i sprzyjające środowisko, w którym maluchy mogą eksplorować i bawić się zabawkami oraz sprzętem odpowiednim dla ich wieku.

W strefie malucha znajdą się miękkie konstrukcje do zabawy, sensoryczne zabawki, interaktywne gry i inne zajęcia, które mają na celu wspieranie ich fizycznego, społecznego i poznawczego rozwoju.

Małpi Gaj

Arena główna o powierzchni około 200 m², zbudowana w idei Montessori oraz Reggio Emilia w której dzieci znajdą wiele fascynujących atrakcji.

W ogromnej siatkowej klatce kryją się tajemnicze korytarze, różnorodne przeszkody i niezliczone atrakcje, które zapewnią dzieciom wiele radości i emocji.

Strefa sensoryczna

Pojęcie integracji sensorycznej jest używane do oceny rozwoju dzieci i ich zachowań. Prawidłowa integracja sensoryczna występuje, gdy informacje przekazywane przez wszystkie zmysły są prawidłowo odbierane i interpretowane przez mózg, a ten reaguje w sposób odpowiedni.

Zaburzenia integracji sensorycznej mogą objawiać się poważnymi schorzeniami lub drobnymi dysfunkcjami, takimi jak trudności ze snem, nieodpowiedni poziom ruchliwości czy nadmierna agresywność.

Różnorodność dostępnych produktów pozwala na kompleksowe oddziaływanie terapeutyczne. Gotowe zestawy do integracji sensorycznej są dobrym rozwiązaniem zarówno dla terapeutów, jak i rodziców dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Wszystkie pomoce do integracji sensorycznej są tworzone przez specjalistów zajmujących się terapią integracji sensorycznej. Ich wykorzystanie w codziennych zabawach i zajęciach rehabilitacyjnych przynosi pozytywne efekty terapeutyczne.

Przyjęcia Urodzinowe

Oferujemy wyjątkową oprawę i przyjazną atmosferę, która zapewni radość i radosne wspomnienia dla jubilata oraz jego przyjaciół. Nasz zespół pomoże Ci w organizacji, zapewniając atrakcje, dekoracje i catering dostosowany do Twoich potrzeb. Zrelaksuj się i ciesz się chwilą!