ul. Wapienna 10
45-347 Opole

Pon - Pt 12:00 - 20:00
Sb - Nd 10:00 - 20:00

ulica Wapienna 10
45-129 Opole

Pon - Pt 12:00 - 20:00
Sb - Nd 10:00 - 20:00

571 999 061
kontakt@fajnemiejsce.opole.pl

Rozwijaj się z Nami

Dołącz do naszej sieci franczyzowej!

Fajne Miejsce to nie tylko sala zabaw, to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, a rodzice cieszyć się chwilą spokoju.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką, znaną z innowacyjnego podejścia do zabawy i edukacji dzieci. Teraz masz wyjątkową szansę dołączyć do naszej rodziny franczyzowej.
Dlaczego warto?

Fajnie, że jesteś

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś: TAK, to franczyza Fajne Miejsce jest Tobie pisana!
Poznajmy się

Kilka słów o Nas

Choć ciężko opisać „NAS” w kilku zdaniach, to właśnie to teraz dla Ciebie zrobimy. Jesteśmy biznesem rodzinnym i jesteśmy z tego dumni. Nie jesteśmy sieciówką, nie jesteśmy firmą z ogromnym kapitałem zagranicznym i dzięki temu robimy wszystko z sercem i z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy całe know how, jak prowadzić dochodową salę zabaw i to do Ciebie należy decyzja, jaki model wybierzesz.

Możesz wraz z nami prowadzić pełnowymiarową bawialnię o powierzchni minimum 800 m2 , z podziałem na strefy oraz częścią kawiarnianą lub bawialnię w koncepcji naturalna bawialnia & cafe o powierzchni 100-200m2.
Dlaczego my?

Nasza marka

Marka Sala Zabaw Fajne Miejsce powstała w Opolu i to tutaj odniosła niezaprzeczalny sukces już od pierwszego dnia uruchomienia bawialni. Cały koncept opiera się na elementach metod Montessori i Reggio Emilia, na podejściu do pełnej zabawy dziecka, eksplorowania i odkrywania oraz dziecięcej radości, ale bez „pstrokacizny”, czy głośnej muzyki. Dziecko ma wyjść od nas wybawione, ale nie przebodźcowane.

Postanowiliśmy również zadbać o rodziców i w naszej marce na każdym etapie stawiamy na jakość. Podajemy kawę z lokalnej palarni, parzoną we włoskim ekspresie w towarzystwie słodkości na najwyższym poziomie. Serwujemy również pizzę, ale nie taką zwykłą. Wszystkie składniki są bardzo drobiazgowo dobierane i testowane.

OBECNIE POSZUKUJEMY FRANCZYZOBIORCÓW W LOKALIZACJACH:

Katowice | Częstochowa | Zielona Góra | Wrocław | Łódź Poznań | Gdańsk | Gdynia | Sopot
A także w innych wskazanych do potencjalnej współpracy, jednak nie mniejszych niż 80 000 mieszkańców.

Formularz kontaktowy